JAK VYBRAT ŠÁTEK NA NOŠENÍ DĚTÍ

Všech 8 důležitých kritérií

pro výběr šátku na nošení dětí

 pěkně pohromadě

0
lidí
si již hravě zvládne vybrat svůj první šátek 🙂

  • Rozhodli jste se své miminko nosit, ale nevíte, jak si vybrat šátek na nošení dětí?
  • Z různých nosičských diskuzí se na Vás valí zcela protichůdné informace a Vy se v nich už ztrácíte?
  • Přemýšlíte, jestli začít elastickým šátkem nebo rovnou pevným?
  • Z pojmů jako je gramáž, nosnost nebo příměsi si začínáte zoufat?
  • Už Vás nebaví hledat další informace a uvažujete, že nošení raději vzdáte?

nemusíte trávit hodiny a hodiny pročítáním různých diskuzí a článků!

V tomto e-booku najdete odpovědi přesně na ty otázky, které se Vám honí hlavou. S jeho pomocí si krok za krokem dokážete vybrat takový šátek, v kterém bude pro Vás nošení opravdovým potěšením.


Daniela Šmolíková

Od roku 2005 pomáhám ženám proniknout ke své podstatě a moudrosti a obnovit tak v jejich životě lehkost a radost. 
Jsem průvodkyní zrozením i sebezrozením, certifikovaná lektorka nošení dětí, školitelka Trageschule DIDYMOS a výhradní dovozce šátků a nosítek DIDYMOS do České republiky a na Slovensko.

Co říkají o e-booku ostatní

Začala jsem nosit svoji první dceru ještě za doby šátkovacího středověku. Informací bylo málo a já jsem hltala vše, co by mi pomohlo se v šátcích vyznat a usnadnit mi mé začátečnické nezdary. Kdybych dostala do ruky tento eBook, měla bych pocit, že jsem našla truhlu zlata! Dnes je naopak zdrojů tolik, že takto přehledně, s citem a erudicí sepsané základní informace o šátkování mají hodnotu mnoha hodin proseděných na internetu a vyhledávání v diskuzích. Danielo, děkuji za všechny budoucí maminky, které díky tvé práci a ochotě se dělit o své know how už budou mít cestu k nošení svého miminka prošlápnutou.
Tereza Kramerováprůvodkyně po krajině mysli, www.terezakramerova.cz
Za pár měsíců čekám své první miminko a od první chvíle, co jsem zjistila, že jsem těhotná, vím, že šátek bude mít v našem společném životě důležité místo. Nicméně vybrat takový, který bude vyhovovat mně i miminku, byl téměř nadlidský úkol. Strávila jsem spoustu hodin pročítáním diskusí a článků na internetu a čím více informací jsem měla, tím jsem byla zmatenější. Tolik šátků, značek, příměsí, gramáží…bylo pro mě velmi náročné se v tom všem zorientovat. Pak se mi dostal do rukou Danielin eBook, ve kterém se jí povedlo to, co jsem nedokázala za několik měsíců, a po jednom přečtení jsem měla jasno! V eBooku je velmi přehledně a srozumitelně vysvětleno, jak k výběru šátku přistupovat a na jednom místě je tak k dispozici vše, co potřebujete vědět. Pokud máte ohledně šátkování jakékoliv nejasnosti, rozhodně tento eBook doporučuji.
Petra Valešovákoučka a průvodkyně osobním rozvojem, www.petravalesova.cz
Původně jsem si ebook stáhla pro strýčka příhodu na období AžToBuduPotřebovat. Váš mail s dotazem na můj názor mě ale "donutil" ebook otevřít ihned, abych Vám mohla na Váš dotaz odpovědět. A musím říct, že to přišlo v tu pravou chvíli (věřím, že jako všechno v životě). Váš ebook je přesně to, co jsem dosud nikde takto přehledně nenašla a proto výběr toho pro mě pravého šátku zatím odkládala (když jsem vlastně doteď nevěděla, co vlastně chci a podle čeho mám vybírat). Teď mám ale díky Vašemu ebooku přesný návod včetně výhod a nevýhod jednotlivých variant a už vím, podle čeho se tedy orientovat a jak vybrat ten nejlepší (a nejkrásnější samozřejmě :)). Moc Vám za tento ebook i Vaši energii mu věnovanou děkuji.
Michaela Talášková
Dobrý den, Danielo, váš eBook je úžasný! Je to přesně to, co jsem potřebovala. Malého (nyní skoro 10 měsíců a 11 kilo) jsem chtěla již delší dobu nosit, ale hrozně jsem tápala ve značkách šátků, v materiálu, v gramážích, ve všem. Bála jsem se toho a tak jsem malého občas nosila alespoň v nosítku. Pak mi jedna známá půjčila šátek a mně se toto nošení moc zalíbilo. Tělesný kontakt s Honzíčkem je v šátku větší než v nosítku, je to moc krásné. Když jsem pátrala po značce šátku, jedna kamarádka, maminka dvou holčiček a vášnivá nosička, mi doporučila vaši firmu se slovy: "Moje láska je Didymos" :). A na vašich stránkách jsem našla váš eBook. Díky vám za něj. Konečně jsem se zorientovala, konečně pochopila a přestala se bát. Hned jsem si u vás jeden nádherný duhový šátek objednala, už čekám na jeho doručení a moc se na něj těším a na to, jak se s mým synkem budeme v šátku tulit. Přeji vám krásné léto a mnoho spokojených zákazníků.
Šárka
EBook Praktický průvodce výběrem šátku na nošení dětí splnil moje očekávání. Dostala jsem veškeré informace a žádná z mých dosavadních otázek nezůstala bez odpovědi. Na první miminko teprve čekáme, takže mám s výběrem ještě nějaký ten měsíc čas, ale moc mi to ulehčilo práci. Děkuji a fandím Vaší skvělé práci.
Julie Myslivcová

Články, které vám pomohou v začátcích nošení

 

Jistě to znáte. Vaše dítě má horečku. Čas jako by se zastavil, zato horečka šplhá stále výš…
Celý článek
... bude moje miminko větší a nebudu se muset bát, že mu tím ublížím." Také Vás to…
Celý článek
"Mohu dítě nošením v šátku rozmazlit?" Už 12 let mi na kurzy chodí ženy, které mají jednu…
Celý článek
Pořídili jste šátek na nošení dětí a  přemýšlíte, jestli začít kolébkou nebo vertikálním úvazem. Pojďte se se mnou…
Celý článek
Pojďme se spolu podívat na to, jak je to s bondingem po sekci, jak snadno uspokojit potřebu…
Celý článek