Video o šátkování

Video o nošení dětí v šátku – o šátkování

Nabízím Vám krátké informační video o šátkování. V květnu mě oslovila Katka Tůmová, úžasná žena mnoha nadání, relativně čerstvá maminka, empatická poporodní dula a  z mého pohledu nedostižná fotografka, jestli bych jí zodpověděla pár dotazů, se kterými se na ni jako na poporodní dulu obracejí její klientky – čerstvé maminky. A tak vzniklo toto video, které Vám s velkou radostí předkládám :-).

Dozvíte se v něm,

Věřím, že Vám video bude k užitku. Šátkování totiž není žádná věda!

 

Pokud hledáte ještě podrobnější informace o tom, jak a podle čeho vybrat (první) šátek na nošení dětí, stáhněte si můj e-book, který je pro Vás k dispozici zdarma.

Video o šátkováníí - bonus e-book Jak vybrat šátek na nošení dětí

Daniela Šmolíková
Už 12 let pomáhám ženám projít leckdy náročnými začátky po porodu, tak aby dokázaly rychle navázat spojení se svou mateřskou intuicí, porozuměly potřebám miminka a začaly si mateřství užívat plnými doušky.
Jsem expertka na nošení dětí, průvodkyně mateřstvím a rodičovstvím, certifikovaná lektorka nošení dětí německých škol DIDYMOS a Die Trageschule Dresden a výhradní dovozce šátků DIDYMOS do České republiky a na Slovensko. Přečtěte si můj příběh nebo si stáhněte e-book zdarma.
Komentáře