Šátky na nošení dětí a nosítka DIDYMOS®

Jestli právě teď hledáte šátek na nošení dětí nebo nosítko, které Vás provedou celým nosícím obdobím a se kterými určitě nešlápnete vedle, pak jste tady správně!

Proč právě DIDYMOS®?

Hledáte šátek, který bude prostý všech škodlivých látek a s kterým se Vám bude dobře vázat a nosit a na který se bude Vaše miminko těšit a smát už z dálky?

Šátky DIDYMOS Vám nabízí mnohem víc:

 • Díky ručně sklízené biobavlně neobsahují šátky DIDYMOS žádné herbicidy ani insekticidy. Všechny články dodavatelského řetězce firmy DIDYMOS jsou certifikovány podle nejpřísnější mezinárodní normy pro biotextilie GOTS.
 • Pro výrobu se používá výhradně dlouhovlákenná bavlna, která je obzvlášť odolná proti oděru.
 • Na tkaninu není při výrobě aplikována apretura, není zušlechťována a neprošla ani jinými přípravnými nebo finálními úpravami. To by jen zbytečně zatěžovalo životní prostředí.
 • Během tkaní se nepoužívají žádné pomocné látky, jako jsou šlichtovací a kluzné prostředky, vyjma přírodního bramborového škrobu.
 • Jsou vyráběné výhradně v Evropě za férových podmínek už od roku 1972 - tedy s více než 45letou tradicí výroby.
 • Šátky DIDYMOS jsou pohodlné už na novorozené dítě, ale dobře se Vám v nich bude nosit i větší batole.
 • Jsou poddajné a jemné hned po prvním vyprání a vyžehlení a není třeba je "zanášet".  Díky mnoha lety prověřenému způsobu tkaní Vám doslova pomohou s Vašimi prvními vázacími pokusy.
 • Budou mít všechny skvělé nosící vlastnosti i po mnoha vypráních. Pokud hledáte nezničitelný šátek, který se dědí z generace na generaci, pak jste u DIDYMOSu na správné adrese.
 • Delší strany všech šátků DIDYMOS mají střed označen nášivkou, což pomáhá snazší orientaci při vázání.
 • Lemy jsou dvojitě zapošité, aby šátky neztratily tvar ani po delší době používání.
 • Šátky ze stoprocentní biobavlny je možné prát na 60 stupňů, nebarvené šátky až na 95 stupňů.
 • Součástí každého šátku jsou propracované návody na vázání šátku, které Vás vázáním s lehkostí provedou. Na našich stránkách navíc najdete i skvělé videonávody.
 • Na každý šátek je poskytována záruka v délce 3 roky.

Nebo hledáte nosítko, které...

 • skutečně odpovídá anatomii novorozence a je možné je používat hned od narození a dokonce také na nedonošená miminka?
 • které poroste s Vaším dítětem, takže je můžete používat až do doby, kdy už dítě raději samo běhá a nebo ještě déle?
 • je šité z kvalitních látek šátků na nošení dětí DIDYMOS a platí pro něj tudíž stejně vysoká kritéria kvality jako pro šátky na nošení dětí DIDYMOS?
 • je šité v České republice?

Nebo hledáte vázací nosítko vhodné pro větší miminka a batolata,...

 • ve kterém se Vám bude dobře nosit jak na břiše, tak na boku nebo na zádech?
 • které poroste s Vaším dítětem a je velmi variabilní při nošení?
 • které je i pro Vás pohodlné?
 • je šité z kvalitních látek šátků na nošení DIDYMOS a platí pro něj tudíž stejně vysoká kritéria kvality jako pro šátky na nošení dětí DIDYMOS?
 • je šité v České republice?

Nebo hledáte nosítko onbuhimo,...

 • ve kterém se Vám bude dobře nosit sedící dítě na zádech?
 • které je skladné, že se Vám snadno vejde do větší kabelky, přitom ale díky kvalitnímu polstrování na ramenou velmi pohodlné?
 • které Vám nebude tlačit ani na rostoucí těhotenské bříško?
 • je šité z kvalitních látek šátků na nošení DIDYMOS a platí pro něj tudíž stejně vysoká kritéria kvality jako pro šátky na nošení dětí DIDYMOS?
 • je šité v České republice?
0
fanoušků ve světě
0
českých fanoušků
0
vzorů šátků a nosítek
0
let zkušeností s výrobou
0
let na českém trhu
0
dní v roce jsme tu pro Vás

Co získáte nákupem na Didymos.cz?

Šátky a nosítka DIDYMOS pro Vás s manželem jako výhradní dovozci dovážíme již od roku 2005. Jsme malá rodinná firma a naše práce nás opravdu baví! Věřím, že to nejlépe poznáte na našich službách :-).

 • Profesionální přístup a poradenství
  Od roku 2005, kdy jsme otevřeli náš e-shop, jsme nasbírali mnoho pracovních zkušeností. Jako certifikovaná lektorka nošení dětí Vám navíc mohu nabídnout skutečně kvalifikované poradenství a kurzy.
 • Kvalitu
  Nákupem šátků a nosítek DIDYMOS jste se rozhodli pro zboží nejvyšší kvality, které pravidelně získává nejvyšší ohodnocení i v Ökotestu. Za veškerými výrobky opravdu stojíme, dovážíme jen to, co odpovídá naší filozofii a o čem jsme naprosto přesvědčení. To je ostatně i důvod, proč se specializujeme jen na jednu značku.
 • Individuální přístup
  Nachystala jsem pro Vás obsáhlý e-book zdarma, který by Vás měl výběrem šátku hladce provést, ale vždy se může stát, že se vynoří ještě další otázky nebo jste třeba ve zcela specifické situaci a potřebujete radu. Nebojte se v takovém případě na mě obrátit, udělám vše pro to, abych Vám pomohla najít řešení, které odpovídá Vašim potřebám.
 • Poštovné zdarma
  Při každém nákupu šátku nebo nosítka DIDYMOS a platbě předem převodem za Vás hradíme celé poštovné po ČR. Můžete si vybrat způsob doručení, který Vám bude nejlépe vyhovovat. Poštovné zdarma máte při platbě předem i při zaslání na Slovensko na některé výdejní místo Zasielkovna.sk.
 • Podporu i po nákupu
  Máte-li po prvních pokusech s vázáním šátku jakékoliv otázky nebo pochybnosti, můžete se na mě kdykoliv telefonicky obrátit. Spousta věcí a potíží jde řešit i na dálku, případně Vám doporučím vhodný kurz ve Vašem okolí.
 • Šátek si můžete u nás koupit i "na zkoušku"
  Nejste-li si jistí, jestli se miminku bude v šátku líbit, můžete si u nás koupit šátek i tzv. "na zkoušku". Veškeré podrobné informace k zápůjčce najdete na našem e-shopu.

Reference

Šátky Didymos jsou pro mě srdcová záležitost. Dlouho jsem nechápala, co na nich všichni mají a co na nich stojí tolik peněz.... Ano, hádáte správně... přesně jen do chvíle, než jsem ozkoušela svého prvního Didouška... Byl to celkově můj třetí šátek a byla to láska na první dotek... Zamilovala jsem se a je to láska na zbytek života. Líbí se mi jejich etický přístup k životnímu prostředí, dětské práci, barvy, vzory, kvalitní zpracování... Opravdu je toho hodně, proč zrovna Didymos. Je to značka, kterou se nebojím doporučovat dál svým klientkám. "Český Didymos" tvoří milí lidé a Daniela je jednou z mála, za kým jdu, pokud potřebuji poradit ohledně nošení. Spokojenost mých kamarádek a klientek, které jsem "za ní poslala", mi mé dojmy jen potvrzuje.
Katka Hofmeisteroválektorka vázání
Šátky Didymos jsou pro mě zárukou kvality, mají už svou tradici a je to taková stálice mezi osvědčenými značkami (a nejen tady u nás, ale i jinde ve světě). Jako poradkyně je ráda doporučuji, protože vím, že s Didymos žádný rodič nešlápne vedle :-). A proč zrovna váš eshop Didymos.cz? Proč nakupovat Didy u někoho jiného, když je tu přímo výhradní dovozce, který výborně komunikuje a je radost u něj nakupovat. Dokonce i v neděli jsi mi byla k dispozici, když jsem potřebovala, a vždy jsi rychle zodpověděla, co jsem potřebovala vědět. Pomalu už pokoukávám po šátcích na miminko a na seznamu je zatím jako první Didymos Lisca, jeden z nej šátků, co jsem kdy měla. Jste super, jen tak dál 🙂
Andrea Dymákováporadkyně vázání dětí do šátku
Se šátky značky Didymos jsem se poprvé setkala na jaře roku 2014. Měnila jsem tehdy svůj starý šátek nejprve za nosítko a pak zpět za šátek. Byla jsem nadšená, jak byly oba šátky Didymos, které jsem měla možnost vyzkoušet, měkké, poddajné a příjemné. Poté jsem se nechala přesvědčit, že je potřeba testovat, a tak jsem si jako těhotná a s dalším novorozeným dítětem vyzkoušela mnoho značek šátků. Po tomto divokém testovacím období jsem se s pokorou vrátila k šátkům Didymos. Stále jsem si doma hýčkala Liscu Pastell a k ní přibyly další. Od té doby si opravdu užívám nošení a šátky konečně splňují mé očekávání pro pohodlí nejen mé, ale i pohodlí dítěte. S paní Šmolíkovou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy perfektně poradí a přidá navíc své vlastní postřehy a zkušenosti. I s řešením reklamací jsem moc spokojená. Všem moc doporučuji.
Dagmar Ludvíčkovácertifikovaná laktační poradkyně, poradkyně pro nošení dětí a lektorka vázání dětí do šátku, www.dagmarludvickova.cz
Šátků mi od narození prvního dítěte prošlo rukama bezpočet, ale nakonec jsem se zamilovala právě do značky Didymos, protože na nic podobného jako bylo heboučké hedvábné nebo lněné Indio (dnes vzor Prima) jsem v té době u konkurence nenarazila. Svou roli sehrálo i přátelské prostředí a nasazení dovozce šátků Didymos.cz. Kdybych měla znovu příležitost, volila bych stejně.
Zuzana Miláčkováasistentka

Kontakt

Daniela Šmolíková, www.didymos.cz

Telefon

+420 774 420 240

E-mail

info(zavináč)didymos.cz

Facebook

www.facebook.com/didymos.cz