Šátky na nošení dětí a nosítka DIDYMOS®

Jestli právě teď hledáte šátek na nošení dětí nebo nosítko, které Vás provedou celým nosícím obdobím a se kterými určitě nešlápnete vedle, pak jste tady správně!

Proč právě DIDYMOS®?

Hledáte šátek, který...

 • bude prostý všech škodlivých látek? Díky ručně sklízené biobavlně neobsahují šátky DIDYMOS žádné herbicidy ani pesticidy (všechny články dodavatelského řetězce firmy DIDYMOS jsou certifikovány podle nejpřísnější mezinárodní normy pro biotextilie GOTS) a ani při výrobě nejsou používané žádné pomocné chemické látky vyjma přírodního bramborového škrobu.
 • se vyrábí v Evropě za férových podmínek a má již 45letou tradici výroby?
 • bude pohodlný už na novorozené dítě, ale dobře se Vám v něm bude nosit i větší batole?
 • je hned po prvním vyprání a vyžehlení poddajný a jemný a není třeba jej "zanášet"?
 • je tak poddajný, že Vám pomůže s Vašimi prvními vázacími pokusy?
 • bude mít všechny skvělé nosící vlastnosti i po mnoha vypráních? Tedy šátek, který se doslova dědí z generace na generaci?
 • na který se bude Vaše miminko smát už zdálky a bude se do něj těšit?
 • jehož součástí jsou propracované návody na vázání?

Nebo hledáte nosítko, které...

 • skutečně odpovídá anatomii novorozence a je možné je používat hned od narození?
 • můžete používat až do doby, kdy už dítě raději samo běhá?
 • je šité z kvalitních látek šátků na nošení DIDYMOS a platí pro něj tudíž stejná vysoká kritéria kvality jako pro šátky na nošení dětí DIDYMOS?
 • je stejně jako šátky DIDYMOS šité v Evropě?
0
fanoušků ve světě
0
českých fanoušků
0
vzorů šátků a nosítek
0
let zkušeností s výrobou
0
let na českém trhu
0
dní v roce jsme tu pro Vás

Co získáte nákupem na Didymos.cz?

Šátky a nosítka DIDYMOS pro Vás s manželem jako výhradní dovozci dovážíme již od roku 2005. Jsme malá rodinná firma a naše práce nás opravdu baví! Věřím, že to nejlépe poznáte na našich službách :-).

 • Profesionální přístup a poradenství

  Od roku 2005, kdy jsme otevřeli náš e-shop, jsme nasbírali mnoho pracovních zkušeností. Jako certifikovaná lektorka nošení dětí DIDYMOS a Die Trageschule Dresden Vám navíc mohu nabídnout skutečně kvalifikované poradenství a kurzy.
 • Kvalitu

  Nákupem šátků a nosítek DIDYMOS jste se rozhodli pro zboží nejvyšší kvality, které pravidelně získává nejvyšší ohodnocení i v Ökotestu. Za veškerými výrobky opravdu stojíme, dovážíme jen to, co odpovídá naší filozofii a o čem jsme naprosto přesvědčení. To je ostatně i důvod, proč se specializujeme jen na jednu značku.
 • Individuální přístup

  Nachystala jsem pro Vás obsáhlý e-book zdarma, který by Vás měl výběrem šátku hladce provést, ale vždy se může stát, že se vynoří ještě další otázky nebo jste třeba ve zcela specifické situaci a potřebujete radu. Nebojte se v takovém případě na mě obrátit, udělám vše pro to, abych Vám pomohla najít řešení, které odpovídá Vašim potřebám.
 • Poštovné zdarma

  Při každém nákupu šátku nebo nosítka DIDYMOS a platbě předem převodem za Vás hradíme celé poštovné po ČR. Můžete si vybrat způsob doručení, který Vám bude nejlépe vyhovovat. Poštovné zdarma máte při platbě předem i při zaslání na Slovensko na některé výdejní místo Zasielkovna.sk.
 • Podporu i po nákupu

  Máte-li po prvních pokusech s vázáním šátku jakékoliv otázky nebo pochybnosti, můžete se na mě kdykoliv telefonicky obrátit. Spousta věcí a potíží jde řešit i na dálku, případně Vám doporučím vhodný kurz ve Vašem okolí.
 • Věrnostní slevy

  Již po třetím šátku u nás získáváte nárok na 3% slevy, po pátém šátku získáváte slevu 5%. Můžete si tak nosící období skutečně užít :-).
 • Šátek si můžete u nás koupit i "na zkoušku"

  Nejste-li si jistí, jestli se miminku bude v šátku líbit, můžete si u nás koupit šátek i tzv. "na zkoušku". Veškeré podrobné informace k zápůjčce najdete na našem e-shopu.

Reference

Šátky Didymos jsou pro mě srdcová záležitost. Dlouho jsem nechápala, co na nich všichni mají a co na nich stojí tolik peněz.... Ano, hádáte správně... přesně jen do chvíle, než jsem ozkoušela svého prvního Didouška... Byl to celkově můj třetí šátek a byla to láska na první dotek... Zamilovala jsem se a je to láska na zbytek života. Líbí se mi jejich etický přístup k životnímu prostředí, dětské práci, barvy, vzory, kvalitní zpracování... Opravdu je toho hodně, proč zrovna Didymos. Je to značka, kterou se nebojím doporučovat dál svým klientkám. "Český Didymos" tvoří milí lidé a Daniela je jednou z mála, za kým jdu, pokud potřebuji poradit ohledně nošení. Spokojenost mých kamarádek a klientek, které jsem "za ní poslala", mi mé dojmy jen potvrzuje.

Katka Hofmeisteroválektorka vázání

Šátky Didymos jsou pro mě zárukou kvality, mají už svou tradici a je to taková stálice mezi osvědčenými značkami (a nejen tady u nás, ale i jinde ve světě). Jako poradkyně je ráda doporučuji, protože vím, že s Didymos žádný rodič nešlápne vedle :-). A proč zrovna váš eshop Didymos.cz? Proč nakupovat Didy u někoho jiného, když je tu přímo výhradní dovozce, který výborně komunikuje a je radost u něj nakupovat. Dokonce i v neděli jsi mi byla k dispozici, když jsem potřebovala, a vždy jsi rychle zodpověděla, co jsem potřebovala vědět. Pomalu už pokoukávám po šátcích na miminko a na seznamu je zatím jako první Didymos Lisca, jeden z nej šátků, co jsem kdy měla. Jste super, jen tak dál 🙂

Andrea Dymákováporadkyně vázání dětí do šátku

Se šátky značky Didymos jsem se poprvé setkala na jaře roku 2014. Měnila jsem tehdy svůj starý šátek nejprve za nosítko a pak zpět za šátek. Byla jsem nadšená, jak byly oba šátky Didymos, které jsem měla možnost vyzkoušet, měkké, poddajné a příjemné. Poté jsem se nechala přesvědčit, že je potřeba testovat, a tak jsem si jako těhotná a  s dalším novorozeným dítětem vyzkoušela mnoho značek šátků. Po tomto divokém testovacím období jsem se s pokorou vrátila k šátkům Didymos. Stále jsem si doma hýčkala Liscu Pastell a k ní přibyly další. Od té doby si opravdu užívám nošení a šátky konečně splňují mé očekávání pro pohodlí nejen mé, ale i pohodlí dítěte. S paní Šmolíkovou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy perfektně poradí a přidá navíc své vlastní postřehy a zkušenosti. I s řešením reklamací jsem moc spokojená. Všem moc doporučuji.

Dagmar Ludvíčkovácertifikovaná laktační poradkyně, poradkyně pro nošení dětí a lektorka vázání dětí do šátku, www.dagmarludvickova.cz

Šátků mi od narození prvního dítěte prošlo rukama bezpočet, ale nakonec jsem se zamilovala právě do značky Didymos, protože na nic podobného jako bylo heboučké hedvábné nebo lněné Indio (dnes vzor Prima) jsem v té době u konkurence nenarazila. Svou roli sehrálo i přátelské prostředí a nasazení dovozce šátků Didymos.cz. Kdybych měla znovu příležitost, volila bych stejně.

Zuzana Miláčkováasistentka

Kontakt

Daniela a Milan Šmolíkovi, www.didymos.cz

Telefon

+420 774 420 240

E-mail

info(zavináč)didymos.cz

Facebook

www.facebook.com/didymoscz