Někdo staví dům a někdo píše blog

A je to tady. Deset let jsem tomu unikala, vymlouvala se a tvářila, že to neumím. Že to nezvládnu. Psát blog. Odjakživa přece raději mluvím! Proč bych měla psát zrovna blog?!?

Po deseti letech jsem už úplně umluvená a otázky přicházejí stále ty samé. Pořád dokola. Je třeba to někam posunout.

A Stáňa se svým Podnikáním z pláže je navíc tak autentická a přesvědčivá! Kruciš… Přiznávám, chytila mě na udičku…

A tak zatímco manžel běhá někde po stavbě, já se v duchu modlím, potím nové webové stránky, první články (sakra, já neumím psát stručně a krátce!) a ve skrytu duše doufám, že Vám třeba časem, až se FAKT naučím psát, třeba k něčemu budou.

 

Protože nosit děti je TAK PŘIROZENÉ

a otevře Vám to obzory, o kterých se Vám předtím ani nesnilo.

Jsem toho živým důkazem.

Šátky DIDYMOS – www.didymos.cz

 

P.S.: Než jsem vytvořila úplný základ nového webu v dost intuitivním a česky hovořícím MioWebu (a ano, během procesu jsem to několikrát málem vzdala, abych se pak s vydatnou pomocí mého milovaného a nejlepšího manžela na světě (máte to taky tak?) přehrnula přes všechny technikálie), můj dvanáctiletý syn sám objevil WordPress (už to slovo mě děsí), zaregistroval se, vytvořil vlastní blogové stránky a publikoval svůj první článek. Bez jediného zaváhání, jediné otázky a naprosto bez potíží v anglickém prostředí. A výsledek navíc vypadá zcela profesionálně. No řekněte, je to spravedlivé???

Děti jsou skutečně naši největší učitelé a my bychom tak k nim měli přistupovat a více jim naslouchat!

Daniela Šmolíková
Od roku 2005 pomáhám ženám proniknout ke své podstatě a moudrosti a obnovit tak v jejich životě lehkost a radost.
Jsem průvodkyně (sebe)zrozením, certifikovaná lektorka nošení dětí a školitelka Trageschule DIDYMOS, výhradní dovozce šátků a nosítek DIDYMOS do České republiky a na Slovensko a také praktik Access Bars a Théta Healing. Stáhněte si můj e-book zdarma, který Vám pomůže vybrat si šátek na nošení dětí.
Komentáře