eBook zdarma

   Zelená_šipka_dolůZelená_šipka_dolůZelená_šipka_dolů

0
lidí
si již hravě zvládne vybrat svůj první šátek :-).

Praktický průvodce výběrem šátku na nošení dětí

 

aneb Pomóóóc, ztrácím se v tom!

  • Rozhodli jste se své miminko nosit, ale nevíte, jak si vybrat šátek na nošení dětí?
  • Z různých nosičských diskuzí se na Vás valí zcela protichůdné informace a Vy se v nich už ztrácíte?
  • Přemýšlíte, jestli začít elastickým šátkem nebo rovnou pevným?
  • Z pojmů jako je gramáž, nosnost nebo příměsi si začínáte zoufat?
  • Už Vás nebaví hledat další informace a uvažujete, že nošení raději vzdáte?

Nabízím Vám pomoc. V tomto eBooku najdete mé víc jak desetileté zkušenosti se šátky na nošení dětí, díky kterým bude pro Vás výběr šátku na nošení dětí hračkou.

Věřím, že na jeho 24 stranách najdete odpovědi přesně na ty otázky, které se Vám honí hlavou, a že si s jeho pomocí dokážete vybrat takový šátek, v kterém bude pro Vás nošení opravdovým potěšením.

Ohlasy těch, kteří si již eBook stáhli

Začala jsem nosit svoji první dceru ještě za doby šátkovacího středověku. Informací bylo málo a já jsem hltala vše, co by mi pomohlo se v šátcích vyznat a usnadnit mi mé začátečnické nezdary. Kdybych dostala do ruky tento eBook, měla bych pocit, že jsem našla truhlu zlata! Dnes je naopak zdrojů tolik, že takto přehledně, s citem a erudicí sepsané základní informace o šátkování mají hodnotu mnoha hodin proseděných na internetu a vyhledávání v diskuzích. Danielo, děkuji za všechny budoucí maminky, které díky tvé práci a ochotě se dělit o své know how už budou mít cestu k nošení svého miminka prošlápnutou.
Tereza Kramerováprůvodkyně po krajině mysli, www.terezakramerova.cz
Za pár měsíců čekám své první miminko a od první chvíle, co jsem zjistila, že jsem těhotná, vím, že šátek bude mít v našem společném životě důležité místo. Nicméně vybrat takový, který bude vyhovovat mně i miminku, byl téměř nadlidský úkol. Strávila jsem spoustu hodin pročítáním diskusí a článků na internetu a čím více informací jsem měla, tím jsem byla zmatenější. Tolik šátků, značek, příměsí, gramáží…bylo pro mě velmi náročné se v tom všem zorientovat. Pak se mi dostal do rukou Danielin eBook, ve kterém se jí povedlo to, co jsem nedokázala za několik měsíců, a po jednom přečtení jsem měla jasno! V eBooku je velmi přehledně a srozumitelně vysvětleno, jak k výběru šátku přistupovat a na jednom místě je tak k dispozici vše, co potřebujete vědět. Pokud máte ohledně šátkování jakékoliv nejasnosti, rozhodně tento eBook doporučuji.
Petra Valešovákoučka a průvodkyně osobním rozvojem, www.petravalesova.cz
Původně jsem si ebook stáhla pro strýčka příhodu na období AžToBuduPotřebovat. Váš mail s dotazem na můj názor mě ale "donutil" ebook otevřít ihned, abych Vám mohla na Váš dotaz odpovědět. A musím říct, že to přišlo v tu pravou chvíli (věřím, že jako všechno v životě). Váš ebook je přesně to, co jsem dosud nikde takto přehledně nenašla a proto výběr toho pro mě pravého šátku zatím odkládala (když jsem vlastně doteď nevěděla, co vlastně chci a podle čeho mám vybírat). Teď mám ale díky Vašemu ebooku přesný návod včetně výhod a nevýhod jednotlivých variant a už vím, podle čeho se tedy orientovat a jak vybrat ten nejlepší (a nejkrásnější samozřejmě :)). Moc Vám za tento ebook i Vaši energii mu věnovanou děkuji.
Michaela Talášková
EBook Praktický průvodce výběrem šátku na nošení dětí splnil moje očekávání. Dostala jsem veškeré informace a žádná z mých dosavadních otázek nezůstala bez odpovědi. Na první miminko teprve čekáme, takže mám s výběrem ještě nějaký ten měsíc čas, ale moc mi to ulehčilo práci. Děkuji a fandím Vaší skvělé práci.
Julie Myslivcová