Jak vybrat šátek na nošení dětí

Všech 8 důležitých kritérií pro výběr šátku na nošení dětí pěkně pohromadě

3sipky_zelene_pruhledne100x33

0
lidí
si již hravě zvládne vybrat svůj první šátek :-).

  • Rozhodli jste se své miminko nosit, ale nevíte, jak si vybrat šátek na nošení dětí?
  • Z různých nosičských diskuzí se na Vás valí zcela protichůdné informace a Vy se v nich už ztrácíte?
  • Přemýšlíte, jestli začít elastickým šátkem nebo rovnou pevným?
  • Z pojmů jako je gramáž, nosnost nebo příměsi si začínáte zoufat?
  • Už Vás nebaví hledat další informace a uvažujete, že nošení raději vzdáte?

nemusíte trávit hodiny a hodiny pročítáním různých diskuzí a článků!

V tomto eBooku najdete odpovědi přesně na ty otázky, které se Vám honí hlavou. S jeho pomocí si krok za krokem dokážete vybrat takový šátek, v kterém bude pro Vás nošení opravdovým potěšením.


Daniela Šmolíková

Už 13 let pomáhám ženám projít leckdy náročnými začátky po porodu, tak aby dokázaly rychle navázat spojení se svou mateřskou intuicí, porozuměly potřebám miminka a začaly si mateřství užívat plnými doušky.
Jsem expertka na nošení dětí, průvodkyně mateřstvím a (sebe)zrozením, certifikovaná lektorka nošení dětí německých škol DIDYMOS a Die Trageschule Dresden a výhradní dovozce šátků a nosítek DIDYMOS do České republiky a na Slovensko.

Co na e-book říkají ti, co si jej už stáhli

Začala jsem nosit svoji první dceru ještě za doby šátkovacího středověku. Informací bylo málo a já jsem hltala vše, co by mi pomohlo se v šátcích vyznat a usnadnit mi mé začátečnické nezdary. Kdybych dostala do ruky tento eBook, měla bych pocit, že jsem našla truhlu zlata! Dnes je naopak zdrojů tolik, že takto přehledně, s citem a erudicí sepsané základní informace o šátkování mají hodnotu mnoha hodin proseděných na internetu a vyhledávání v diskuzích. Danielo, děkuji za všechny budoucí maminky, které díky tvé práci a ochotě se dělit o své know how už budou mít cestu k nošení svého miminka prošlápnutou.
Tereza Kramerováprůvodkyně po krajině mysli, www.terezakramerova.cz
Za pár měsíců čekám své první miminko a od první chvíle, co jsem zjistila, že jsem těhotná, vím, že šátek bude mít v našem společném životě důležité místo. Nicméně vybrat takový, který bude vyhovovat mně i miminku, byl téměř nadlidský úkol. Strávila jsem spoustu hodin pročítáním diskusí a článků na internetu a čím více informací jsem měla, tím jsem byla zmatenější. Tolik šátků, značek, příměsí, gramáží…bylo pro mě velmi náročné se v tom všem zorientovat. Pak se mi dostal do rukou Danielin eBook, ve kterém se jí povedlo to, co jsem nedokázala za několik měsíců, a po jednom přečtení jsem měla jasno! V eBooku je velmi přehledně a srozumitelně vysvětleno, jak k výběru šátku přistupovat a na jednom místě je tak k dispozici vše, co potřebujete vědět. Pokud máte ohledně šátkování jakékoliv nejasnosti, rozhodně tento eBook doporučuji.
Petra Valešovákoučka a průvodkyně osobním rozvojem, www.petravalesova.cz
Původně jsem si ebook stáhla pro strýčka příhodu na období AžToBuduPotřebovat. Váš mail s dotazem na můj názor mě ale "donutil" ebook otevřít ihned, abych Vám mohla na Váš dotaz odpovědět. A musím říct, že to přišlo v tu pravou chvíli (věřím, že jako všechno v životě). Váš ebook je přesně to, co jsem dosud nikde takto přehledně nenašla a proto výběr toho pro mě pravého šátku zatím odkládala (když jsem vlastně doteď nevěděla, co vlastně chci a podle čeho mám vybírat). Teď mám ale díky Vašemu ebooku přesný návod včetně výhod a nevýhod jednotlivých variant a už vím, podle čeho se tedy orientovat a jak vybrat ten nejlepší (a nejkrásnější samozřejmě :)). Moc Vám za tento ebook i Vaši energii mu věnovanou děkuji.
Michaela Talášková
Dobrý den, Danielo, váš eBook je úžasný! Je to přesně to, co jsem potřebovala. Malého (nyní skoro 10 měsíců a 11 kilo) jsem chtěla již delší dobu nosit, ale hrozně jsem tápala ve značkách šátků, v materiálu, v gramážích, ve všem. Bála jsem se toho a tak jsem malého občas nosila alespoň v nosítku. Pak mi jedna známá půjčila šátek a mně se toto nošení moc zalíbilo. Tělesný kontakt s Honzíčkem je v šátku větší než v nosítku, je to moc krásné. Když jsem pátrala po značce šátku, jedna kamarádka, maminka dvou holčiček a vášnivá nosička, mi doporučila vaši firmu se slovy: "Moje láska je Didymos" :). A na vašich stránkách jsem našla váš eBook. Díky vám za něj. Konečně jsem se zorientovala, konečně pochopila a přestala se bát. Hned jsem si u vás jeden nádherný duhový šátek objednala, už čekám na jeho doručení a moc se na něj těším a na to, jak se s mým synkem budeme v šátku tulit. Přeji vám krásné léto a mnoho spokojených zákazníků.
Šárka
EBook Praktický průvodce výběrem šátku na nošení dětí splnil moje očekávání. Dostala jsem veškeré informace a žádná z mých dosavadních otázek nezůstala bez odpovědi. Na první miminko teprve čekáme, takže mám s výběrem ještě nějaký ten měsíc čas, ale moc mi to ulehčilo práci. Děkuji a fandím Vaší skvělé práci.
Julie Myslivcová