Energetické mosty s Ivanou Faber

♥  Ochutnávka SOP s Ivanou Faber 

♥  Výměny Access Bars® a tělesných procesů Access Consciousness®

♥  Česko–slovensko–holandská tvorba

Dnes už asi málokdo pochybuje, že žijeme ve světě tvořeném energií. Nic jako pevná hmota neexistuje, vše je jen energie a podle toho, jak rychle vibruje, vnímáme ji jako pevnou (dům, ve kterém žijeme, stůl, u kterého sedáme) a nebo opravdu jen jako energii (všechny myšlenky, pocity, emoce, nápady atd.). Doslova vše je energie.

Jak je ale možné, že nás v dětství nikdo nenaučil s těmito energiemi zacházet tak, abychom mohli ve svých životech tvořit bez omezení, bez hranic, s naprostou lehkostí, v podstatě jen na lusknutí prstu? Také máš někdy pocit, že je vše zbytečně komplikované, zbytečně těžkopádné, zdlouhavé a že určitě musí existovat jiná možnost?

Pokud ano, pak je tady pro tebe SOP, Symphony of Possibilities neboli Symfonie možností. Je pozvánou do úplně jiné tvorby, k novým možnostem. Co když tvořit svůj život, své tělo, prostředí, ve kterém žiješ, nikdy nebylo lehčí než teď? Co když stačí jen změnit způsob, jak k tvorbě samotné přistupujeme?

Energetické mosty s Ivanou Faber Praha

Ivana Faber, česká certifikovaná facilitátorka AC žijící trvale v Holandsku, která před lety doslova přifičela do Česka jako nový čerstvý vítr a nejen pro mě otevřela úplně jiné světy, nám teď nabízí ojedinělou možnost ochutnat SOP na pravidelných každoměsíčních setkáváních. Každé z těchto setkání má jiné téma.

A pokud k těmto setkáním přidáme ještě výměny Access Bars® a/nebo tělesných procesů Access Consciousness®, je jasné, že to zase bude fičák!

Pokud tvoje tělo právě teď vibruje a kříčí, že tohle je přesně to, po čem touží, zvu tě na energetické mosty k nám ♥.

Pro koho jsou výměny s energetickým mostem určené?

Pro praktiky Access Bars®, Access Energetic Facelift® a tělesných procesů Access Consciousness®

Dej mi prosím vědět vždy předem, že dorazíš.

Kdy a kde se výměna koná?

Vždy v níže uvedených termínech, od 16 do 19 hod.

Výměny probíhají v mých prostorách na Praze 8 (Dolní Chabry, ul. Jana Marka), 8 minut autobusem od metra Kobylisy, autem jsi u nás z Kobylis za 5 minut. Parkování je u nás bezproblematické.

Můžeš se spolehnout, že o tebe bude dobře postaráno ❤️.

Prostory na Access Bars Praha

Jak to celé bude probíhat?

  • Sejdeme se u nás v 16 hodin a až do 18:15 se budeme věnovat výměně Access Bars® a tělesných procesů Access Consciousness®;
  • Od 18:15 – 18:45 se společně spojíme přes Zoom s Ivanou i ostatními místy, kde energetické mosty probíhají, a Ivana nás provede ochutnávkou SOP;
  • Po skončení máme ještě chvilku čas na usebrání se a sdílení.

Kolik lidí se může účastnit?

Standardně jsem nachystaná na 6 lidí, ale pokud by se nás sešlo víc, přesuneme se do větších prostor. Zkrátka tak, abychom se vždy pohodlně vešli. Proto je potřeba, abys mi dal/a vědět dostatečně dopředu, že se ke mně na energetické mosty chystáš. Vše ostatní zařídím.

Samozřejmě budu vděčná, pokud máš vlastní lehátko, které bys byl/a ochotná vzít s sebou (domluvíme se předem, abys ho nevezl/a zbytečně).

Jak to může být ještě lehčí 🙂? 

Jaké jsou termíny a témata energetických mostů?

24. 6. 2024
16 – 19 hod.
Tvorba bez hranic
22. 7. 2024
16 – 19 hod.
Společenství s planetou
19. 8. 2024
16 – 19 hod.
Bohatství vědomí

Jaká je investice?

Ochutnávka SOP + výměna
400 Kč
Samotné SOP online
400 Kč

Kde se můžu přihlásit?

Pokud se chceš příhlásit na samotné SOP (online 18:15 - 18:45) a nechceš přijít na výměnu, je to samozřejmě možné. Stačí, když vyplníš následující formulář a připíšeš, že budeš jen online, a já ti pošlu údaje pro platbu a po zaplacení i odkaz pro připojení. Po skončení Zoomu obdržíš přímo od Ivany Faber nahrávku SOP ochutnávky.

Jestli si to ale chceš užít se vším všudy a přijedeš i na výměny, budu se na tebe moc těšit! Pro rezervaci místa vyplň prosím formulář a do poznámky připiš, že se chceš zúčastnit osobně. Budu vděčná také za zprávu, jestli máš možnost vzít s sebou i vlastní lehátko. Ozvu se ti zpátky a vše domluvíme. Platba je možná předem převodem nebo v hotovosti na výměně. Po skončení Zoomu obdržíš přímo od Ivany Faber nahrávku SOP ochutnávky.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Máš otázky?

Nenechávej si je pro sebe, napiš mi na sebezrozeni(zavináč)danielasmolikova.cz nebo mi zavolej na tel. 774 420 240. Ráda ti vše zodpovím.

Daniela Šmolíková

Facilitátor a praktik Access Bars® a Access Energetic Facelift®, praktik Access BodyProcesses® a Théta Healing®
Pomocí nástrojů Access Conscousness® a Theta Healing® pomáhám ženám proniknout ke své podstatě a moudrosti a obnovit tak v jejich životě lehkost a radost.

Už se těšíš?

Já také! Access Consciousness® je o společenství stejně naladěných lidí, o přátelství, je o kontaktu. Naše těla milují a potřebují být v kontaktu s dalšími těly. Tato energie přináší každému do života obrovskou lehkost a radost. A když k tomu připočteme energetické mosty s Ivanou, nemůžu se dočkat už teď ❤️.

Jakým přínosem můžeme být pro sebe navzájem i pro celý svět?

Kontakt

Telefon
+420 774 420 240
E-mail
vymeny(zavináč)danielasmolikova.cz